מה יקרה אם
אני לא אתגייס?
מי גייס את
הגבינה שלי?
כמה חיילים צריך
כדי להחליף נורה?
של מי
הבטחון
הזה?
אל תתנו לנו רובים
גיוס לכולם—לא בבית ספרנו

רלה מזלי

רלה מזלי (16/10/13)
ב2012, לכבוד יום הפעולה הבינלאומי נגד הוצאות צבאיות המתקיים אחת לשנה, פרופיל חדש ארגנה הרצאה של רלה מזלי על הוצאות צבאיות בארץ.  מה הוא תקציב הבטחון, מי קובע אותו, מי מרוויח ממנו ומי מפסיד? כל אלו שאלות שעלו בהרצאה ונערכו כאן לקטע של 12 דקות. 
רלה מזלי, תקציב הביטחון
(20/4/12)
בתזמורת מאבק ההשתמטות מאיימים המנהיגים על צעירים שלא מתגייסים.
רלה מזלי, החקירה, השתמטות, מיליטריזם
רלה מזלי (19/6/09)
סדרת "חקירת החקירה" מקווה לחולל היפוך בכיוון הצפייה והמעקב. בעדכונים האלה, הנחקרות, אנחנו, נצפה בחוקרים – במוסדות ובאנשים – ונעקוב אחרי מציאות החקירה לפרטיה. נספר חוויות אישיות, נתאר השפעות, נתעד תובנות ומחשבות של נחקרות – גם של נשים וגברים שזומנו למשטרה וישבו פיזית מול שוטרים ושאלות, וגם של חברות תנועת פרופיל חדש הנתונה, כולה, בחקירה. נענה לשאלה שלכן: "מה קורה?", תוך סירוב, בעצם מתן התשובה, לצנזורה עצמית; מגדירות ומנהלות באופן פעיל, על פי דרכנו, את "החקירה". נפיק בכך סרטוט יותר ברור של הדרכים בהן מופעל עלינו כוח ונזהה צמתים להתנגדות.
פרופיל תחת חקירה, רלה מזלי
רלה מזלי (19/5/09)
הנה הם ביניכם, אלה שהמשטרה "פשטה" – ככה היא ניסחה את זה – על הבתים הפרטיים והדירות-בשכירות שלהם, בשבע בבוקר, בערב יום הזיכרון בהפקה חריגה, ראוותנית. הכאילו-מבצע הכאילו-נועז הזה הציב מייד את האנשים האלה וגם אותי ועוד הרבה אחרות בתפקיד של סוכנים סמויים ברשת מסוכנת.
פרופיל חדש תחת חקירה, רלה מזלי