על רשת הליווי

אנו מאמינות שיש לכל אחת ואחד זכות לבחור אם לשרת או לא. לכן רשת הליווי של פרופיל חדש תומכת בכל מי שכבר החליט להימנע מגיוס או להפסיק את שירותו הצבאי ומרגיש שהוא לא מסוגל לשרת, מכל סיבה שהיא. מתנדבי ומתנדבות הרשת מעניקים לכל פונה (כולל הורים) ליווי אישי ומתמשך ללא תשלום. הליווי כולל מתן מידע לגבי ההליכים המאפשרים קבלת פטור משירות צבאי בישראל, זמינות ומענה צעד אחר צעד בכל שלב בתהליך, ותמיכה מורלית. במקרה הצורך נספק ייעוץ משפטי בחינם למי שזקוקה לכך.

מתנדבות רשת הליווי מכירות את תהליכי השחרור ואת הביורוקרטיה הכרוכה בהם, ורבות מהן השתחררו מהצבא במגוון דרכים שונות בעצמן. אם אתן או אתם רוצות לקבל פטור משירות ולא יודעות מה עליכן לעשות, למי לפנות, אילו טפסים לשלוח ואיך להשיג אותם, אם הגעתן למבוי סתום ואתן לא מצליחות לקבל פטור משירות צבאי, או אם אתן רק רוצות לקבל מידע לגבי תהליך קבלת הפטור – אתן מוזמנות לפנות אלינו. 

פנו אלינו לקבלת מידע וליווי אישי בתהליך הפטור משירות צבאי, ונחזור אליכן בהקדם האפשרי

תוכלו לפנות אלינו גם כאן:

*רשת הליווי מופעלת על ידי מתנדבות שמאוד ישמחו לתרום מהידע שלהן, אך אינן זמינות 24/7 כך שנודה לסבלנותכן.
**לתשומת לבכןם, לפעמים המיילים מאיתנו והתשובות לטופסי הפניה מגיעים לתיקיית הספאם. שימו לב לבדוק את תיקיית הספאם בימים הקרובים לתשובה ממנו

רוצות לקחת חלק ולהתנדב ברשת הליווי?

המידע באתר עשוי לעזור לכם להימנע מסיבוכים בדרך לפטור, כמו משפט צבאי, קנס או כליאה. עם זאת, מדובר במידע כללי. אם אתם מעוניינים בליווי אישי פנו לרשת הליווי - הפנייה דרך האתר מאובטחת, ולפי בחירתכם יכולה להיות אנונימית. בכל מקרה, המידע שתמסרו לא יועבר לאף גורם אחר שלא על-פי בקשתכם המפורשת.

באתר תמצאו מידע על סוגי הפטור השונים וההבדלים ביניהם, על ההליכים השונים לקבלת פטור משירות צבאי, על זכויותיכן בהליכים אלה, על החקיקה הרלוונטית ועל האפשרויות שפתוחות בפניכם אחרי קבלת הפטור. מידע רב נוסף נמצא בפורום שלנו, בו תוכלו להתייעץ ולקרוא שאלות ותשובות של אנשים אחרים לגבי תהליך השחרור.

מקומות נוספים לקבלת מידע או תמיכה

מסרבות - רשת סרבנות פוליטית לוגו

מסרבות

תמיכה וליווי לסרבניות וסרבנים פוליטיים המעוניינים בקמפיין פומבי

Urfod - Refuse logo

אורפוד ("סרב, עמך יגן עליך")

רשת ליווי שמלווה סרבנים ערבים פלסטינים לשחרור מהצבא - 054-3655595

תנועת יש גבול לוגו

יש גבול

תמיכה בסרבנים וסרבניות

בנות המלך

ליווי לנשים לקבלת פטור על רקע דתי 6593*

איגוד בני התורה הספרדית

ליווי לגברים לדחייה ופטור מגיוס
02-6507494

לוגו-עמותת-ערן

ער"ן

עזרה ראשונה נפשית:
1201

סהר - סיוע והקשבה ברשת לוגו

סה"ר

סיוע והקשבה ברשת

גורמים צבאיים

מקול הלב – המוקד הטלפוני של חיל הרפואה, זמין 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע בטלפון 03-9489999/*6690 או בטלפון מטכ"לי 0333-9999

קצינת פניות הציבור – לפנייה של כל אדם, בכל עניין הנוגע לצה"ל ולשירות בו. טלפון 1111

מוקד מהו"ת מרכז התמודדות ותמיכה המעניק טיפול רגשי, סיוע רפואי וליווי משפטי לחיילות ולחיילים בשירות חובה במקרים של פגיעה מינית, הריון לא מתוכנן ואלימות במשפחה או בקשר הזוגי. כל שעות היממה, 03-9482600, או 1111 שלוחה 5 ואז שלוחה 2.

נציב קבילות החיילים – הגשת קבילה

מיטב – לכל מה שקשור להליכי גיוס. טלפון 1111

מספרי טלפון של יחידות נוספות בצה"ל

""

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120